ВРЕЌА ЗА ЃУБРЕ СТРОНГ 160л/10ком

 

Description

шифр:9054

баркод 5903355007258

Количина во кутија: 22 бр

Јаки и големи вреќи за отпадоци со капацитет од 160 литри. Тие не се кинат дури и кога носат многу тежок отпад.
Екстра пространите црни вреќи за ѓубре нудат многу можности за различни намени. Совршени се  за чистење и реновирање на домот, гаражата или градината. Исто така корисни се и за во индустриски хали, производствени погони и други слични објекти. Тие можат успешно да се користат за складирање на разни видови поголеми предмети, заштитувајќи ги од прашина и влага.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-екстремно силната LDPE фолија им обезбедува исклучителна издржлиост                                            -не се кинат дури и под влијание на многу тежок отпад, обезбедувајќи лесно собирање и носење на содржината
-совршено се вклопуваат во сите тркалезни, правоаголни и квадратни контејнери

Тежина на производот единица пакување 0,576 кг
Големина на производот единица пакување 50 x 80 x 100 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВРЕЌА ЗА ЃУБРЕ СТРОНГ 160л/10ком”

Your email address will not be published. Required fields are marked *