МЕТЛА СО РАЧКА ЛАУРА

SKU: 0098 Category: Tag:
 

Description

шифра: 0098

баркод: 5903355004455
количина во кутија: 60 бр

Метла совршена за метење големи површини, на пр. тераси, патеки, тротоари, градинарски улички. Во комплет е со цврста рачка.
Метлата ЛАУРА се карактеризира со влакна со соодветно избран степен на цврстина, што е совршено за метење улици и калдрма. Создадена е за чистење надвор и овозможува да се соберете дури и најтврдокорната нечистотија. Производот е совршен за метење гаражи или магацини, па може да се користи и на работни места.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

-метла е во комплет со армирана рачка за метење на надворешни површини
-метла има крути, тврди влакна кои можат да се справат со секој вид на нечистотија
-совршена за метење големи површини, на пр. тераси, патеки, тротоари, градинарски улички
-добро функционира и за метење гаражи и магацини
-рачката достапна во комплетот и има специјален отвор што овозможува практично складирање

Тежина на производот индивидуално пакување 0.571 кг
Големина на производот индивидуално пакување 300 x 1350 x 40 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕТЛА СО РАЧКА ЛАУРА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *