СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ ПЛАСТИФИЦИРАН 1/1-ЗА ТЕФЛОН

SKU: 3201 Category: Tag:
 

Description

шифра: 3201

баркод: 5903355000181

количина во кутија: 100 бр

 

Сунѓер за бришење на осетливи површини, за тефлон, покриен со посебен слој од отпорна пластика што не ја гребе исчистената површина. Совршен за чистење на силно исушени садови и други нежни површини. Не го трие тефлонскиот слој од садовите и не ги гребе деликатни површини.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-издржлив кујнски сунѓер за чистење на тефлон и слични површини
-покриен со посебен слој од отпорна пластика
-ефикасно ја отстранува тврдокорната нечистотија: остатоци од маснотии, исушена и изгорена храна
-специјалната структура спречува абразија на тефлонскиот слој
-не остава гребнатини

Тежина на производот индивидуално пакување 0.013 кг
Големина на производот индивидуално пакување 120 x 180 x 40 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ ПЛАСТИФИЦИРАН 1/1-ЗА ТЕФЛОН”

Your email address will not be published. Required fields are marked *