СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ МЕГАПАК 24+4 ГРАТИС

SKU: 3014 Category: Tag:
 

Description

EAN: 59033550045571

КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 20 бр

Боја: како на слика
Димензија: 8,5 x 5,5 x 2,5 цм

Двослоен сунѓер од мека пена и влакна, повеќенаменски, издржлив и во неколку различни бои
Мек пена слој се справува со помали дамки без гребење на деликатни површини, а
груб влакна слој е идеален за отстранување на сушени и перзистентни дамки.
Удобен за користење, оптимална големина која удобно се наоѓа во раката,
ефикасно пени детергентот, што значи дека користите помалку и заштедувате повеќе.
Големо, економично пакување.

http://www.york.pl/start/products/view/030140/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ МЕГАПАК 24+4 ГРАТИС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *