ЖИЦА ЗА САДОВИ МАКСИ

 

Description

шифра: 0302

баркод: 5903355000525
количина во кутија: 100 бр

Исклучително издржлива челична мрежа за чистење и отстранување на тврдокорната нечистотија. Работи добро при чистење на решетки, тенџериња, тави и садови.
Чистење со челична мрежа со структура која е совршена за чистење на цврста нечистотија. Изработена е од многу квалитетен челик, благодарение на кој може да служи долго време. Зголемената големина е совршена за чистење на големи површини. Не е погодна за чистење садови од тефлон.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-екстремно издржлив челичен чистач за отстранување на тврдокорната нечистотија
-работи добро при чистење на скари, тенџериња, тави, садови
-ги отстранува изгорените остатоци, маснотиите и ‘рѓата
-MAXI големина овозможува ефикасно чистење на големи површини
-не ја гребе исчистената површина
-многу издржлива, трае долго време

Тежина на производот индивидуално пакување 0.039 кг
Големина на производот индивидуално пакување 140 x 200 x 40 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЖИЦА ЗА САДОВИ МАКСИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *