ЖИЦА ЗА САДОВИ 3/1

 

Description

шифра: 0301

баркод: 5903355000341
количина во кутија: 80 бр

Челична мрежа за чистење од галванизиран челик, сет од 3 броја. Добро се справува со исушената, мрсна и изгорена нечистотија на тави, рерни, тенџериња и скари. Не е погодна за садови обложени со тефлон.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сет од 3 мрежи изработени од галванизиран челик
-за отстранување на тврдокорна нечистотија и остатоци од исушена храна од садови, тенџериња и решетки
-оптималната големина овозможува ефективна и ефикасна работа за чистење
-не ја гребе исчистената површина
-многу издржливи мрежи, траат долго време

Тежина на производот индивидуално пакување 0.045 кг
Големина на производот индивидуално пакување 80 x 100 x 80 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЖИЦА ЗА САДОВИ 3/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *