СУНЃЕР МРЕЖА ЗА БАЊАЊЕ

SKU: 1510 Category: Tag:
 

Description

шифра: 1510

баркод: 5903355007654
количина во кутија: 24 бр

Сунѓер мрежа за капење, за секојдневна нега на телото. Темелно го чисти телото за време на капење или туширање и ја поддржува регенерацијата на епидермисот. Класично меко перење на тело со ергономски облик, совршено за секојдневно миење на телото. Производот лесно се вклопува во раката, овозможувајќи да стигне до сите делови од телото и создава пена која го олеснува собирањето на нечистотијата од кожата. Помага за отстранување на мртвата кожа со употреба на гелови за чистење на телото. Има закачалка која го олеснува нејзиното складирање и сушење по употреба.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-мека мрежа за секојдневно капење
-совршена за чистење на телото
-одлична за пенење гелови за тело
-благодарение на нејзината ергономска форма, добро се вклопува во раката
-има закачалка за лесно складирање и сушење

Тежина на производот индивидуално пакување 0.044 кг
Големина на производот индивидуално пакување 180 x 240 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР МРЕЖА ЗА БАЊАЊЕ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *