СУНЃЕР МРЕЖА ЗА БАЊАЊЕ КОКОС КИДС

SKU: 1509 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355007647
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 24 бр

Сунѓер мрежа за бањање за деца, во вид на животно  што прави забава за детето
Сунѓерот е направен од меки материјали пријатни на допир,
има јамка за закачување (на пр. за туш) или чување и за сушење

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР МРЕЖА ЗА БАЊАЊЕ КОКОС КИДС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *