ЧЕТКА ДРВЕНА ЗА РИБАЊЕ СО НАВОЈ

SKU: 0030 Category: Tag:
 

Description

шифра: 0030

баркод: 5903355002451
количина во кутија : 24 бр

Четка за чистење со многу тврди влакна што може да се справи и со најтешката нечистотија. Издржлив производ, совршена за чистење гаражи, магацини, како и надворешни простори, како што се тротоари, патеки или калдрма. Погодна за површини отпорни на гребење. Има универзален навој за дрвена или пластична рачка.

Нашата четка за чистење е висококвалитетен производ за чистење на домот и на работното место.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-висококвалитетна четка со многу тврди влакна
-совршена за чистење на гаражи и магацини
-за чистење површини отпорни на гребење  на пр. тротоари, патеки, калдрма
-може да се справи и со најтешката сува нечистотија
-може да се користи за суво чистење и за чистење со додавање на вода или детергент
-опремена со универзален навој за монтирање на рачката

 

Тежина на производот  индивидуално пакување 0,28 кг
Големина на производот индивидуално пакување 240 x 130 x 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ДРВЕНА ЗА РИБАЊЕ СО НАВОЈ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *