СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ ЏАМБО 10/1

SKU: 3003 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 3003

баркод: 5903355000136

Количина во кутија: 40 бр

Универзален, двослоен кујнски сунѓер ЏАМБО. Благодарение на двојната структура на мека пена и груби влакна, лесно се справува со многу видови на нечистотија. Меката пена добро се справува со помали дамки без да ја гребе површината, додека грубата ќе Ви овозможи да ја отстраните најсушената и најтврдокорната нечистотија. Во комплет има 10 сунѓери.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-двојна структура: мека пена и груби влакна
-за отстранување на нечистотија од поголеми површини, рингли, големи тенџериња
-универзална примена, ефикасно чисти различни видови нечистотија
-прилично големa димензиja, удобно се вклопува во рака и овозможува поефикасно чистење
-детергентите одлично ги пени, благодарение на структурата на сунѓер

Тежина на производот единица пакување 0,056 кг
Големина на производот единица пакување 140 x 380 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ ЏАМБО 10/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *