СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ МАКСИ 5/1

SKU: 3004 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 3004

баркод: 5903355000518

количина во кутија: 50 бр

 

Двослоен, повеќенаменски кујнски сунѓер за чистење-сет од 5 МАКСИ сунѓери. Слој од мека пена, совршен за помали нечистотии и нежни површини. Чисти без гребење. Груби влакна дизајнирани за чистење на исушени и изгорени остатоци или мрсни дамки. Благодарение на неговата зголемена големина, сунѓерот за садови добро ги чисти големите површини – работни површини, грејни плочи или поголеми тенџериња. Многу добро ги пени детергентите, а со тоа ја намалува нивната потрошувачка.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-сет од 5 двослојни, повеќенаменски сунѓери за чистење
-мек пена слој за помала нечистотија, не гребе деликатни површини
-груб слој за исушена и тврдоглава нечистотија
-зголемен сунѓер за садови за големи површини, на пр. тави и рерни
-одлично за пенење детергенти
-многу удобен за употреба и издржлив

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.037 кг
Големина на производот индивидуално пакување 120 x 430 x 67 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ МАКСИ 5/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *