СПИРАЛНА МРЕЖА МИНИ

 

Description

EAN: 5903355000556
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 300
БОЈА: како на сликата
ПАРАМЕТРИ: 15 g
Челичен чистач за чистење садови, тенџериња
Отстранува најтешката нечистотија
Многу издржливи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СПИРАЛНА МРЕЖА МИНИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *