СПИРАЛНА МРЕЖА МАКСИ

 

Description

EAN: 5903355000549
КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 100
БОЈА: како на сликата
ПАРАМЕТРИ: 27 g
Челичен чистач за чистење садови, тенџериња
Отстранува најтешката нечистотија
Многу издржливи

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СПИРАЛНА МРЕЖА МАКСИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *