ЧЕТКА ЗА РИБАЊЕ

SKU: 0063 Category: Tag:
 

Description

шифра: 0063

баркод: 5903355002543
количина во кутија : 20 бр

Универзална четка за чистење изработена од дрво и влакна од ПЕТ. Сигурна четка неопходна во секој дом. Незаменлива при чистење на тврдокорна нечистотија и обемни дамки на различни површини во куќата, во градината и во гаражата.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

-совршено ја чисти дури и тврдокорната нечистотија од мазни или груби површини

-самата форма го олеснува држењето на четката во рака без да се лизга

-издржливите и тврди влакна ефикасно се справуваат со дури и исушената нечистотија

-екстремно тврдите влакна се совршени за чистење на површини отпорни на гребење и отпорни на       триење

-влакната не се деформираат под влијание на чистење и не испаѓаат

-цврстиот материјал ја прави четката издржлива и отпорна на надворешни фактори

 

Тежина на производот индивидуално пакување: 0,145 кг
Големина на производот индивидуално пакување: 80 x 230 x 50 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА РИБАЊЕ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *