СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ МАКСИ СЕТ 5/1

SKU: 3017 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 3017

баркод: 5903355086093

количина во кутија: 48 бр

 

Кујнски сунѓер за чистење со голема големина, совршен за миење садови, како и за бришење на маса.  Слој од мека пена совршено се справува со помала нечистотија без гребење на деликатните површини. Другата страна, направена од груби влакна, ефикасно ја отстранува исушената и тврдокорната нечистотија, како што е изгорената маст. Сунѓерот добро се пени, со што се намалува потрошувачката на детергенти при миење на садовите.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-поголемата големина на сунѓерот за чистење овозможува поефикасно и поефикасно перење
-совршен за миење садови, како и за бришење на површини
-грубиот слој го олеснува отстранувањето на тврдокорна нечистотија како што се маснотиите или остатоците од изгорена храна
-благодарение на висококвалитетната изработка, крпата за садови ги задржува своите својства долго време.

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.029 кг
Големина на производот индивидуално пакување 130 x 250 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ МАКСИ СЕТ 5/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *