МЕТЛА ДРВЕНА 30цм + ДРВЕНА ДРШКА 120цм

SKU: 001 Category: Tag:
 

Description

шифра: 001

баркод: 5903355002468
количина во кутија: 12 бр

Дрвена метла со густи и тврди влакна 30цм, совршена за чистење улици, тротоари, патеки, калдрма, тераси, гаража или магацин, како и камења за поплочување. Метлата овозможува и отстранување на ѓубрето од тешко достапни места. Во комплет со дрвена рачка 120цм, а може да се користи со која било универзална рачка.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-цврста, долга метла за метење улици, тротоари, тераси, калдрма, во комплет со дршка
-ви овозможува да бришете 30 см од површината истовремено
-густите, тврди влакна можат да се справат со најтврдокорна нечистотија
-совршена за чистење на помошни простории
-може да се користи и за лисја и сушена трева
-опремена со универзален навој за рачка

Тежина на производот индивидуално пакување 0.453 кг
Големина на производот индивидуално пакување 330 x 150 x 90 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕТЛА ДРВЕНА 30цм + ДРВЕНА ДРШКА 120цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *