ЧЕТКА ДВОСТРАНА ЗА РАЦЕ

SKU: 0040 Category: Tag:
 

Description

шифра: 0040

баркод: 5903355002444

Количина во кутија: 12 бр

Двострана дрвена четка која ефикасно ја отстранува тврдокорната нечистотија од рацете и под ноктите. Не предизвикува иритација, ја остава кожата чиста и уредна.
Класична, правилно профилирана дрвена четка за раце, која не се лизга од раката при употреба. Основата е изработена од буково дрво, елегантна и безвременска. Влакната со соодветен степен на цврстина, ефикасно ја отстрануваат нечистотијата од површината на рацете и под ноктите, без да ја иритираат кожата.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-ефикасно ја отстранува дури и исушената нечистотија од рацете и ноктите
-ја остава кожата чиста и уредна
-не ја иритира кожата
-влакна поставени на двете страни на четката се за уште поголема ефикасност во борбата против нечистотијата
-основата за дрвена четка обезбедува удобност при нејзиното користењето

Тежина на производот единица пакување 0,067 кг
Големина на производот единица пакување 50 x 110 x 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ДВОСТРАНА ЗА РАЦЕ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *