СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕТ 3/1 ФОЛИЈА

SKU: 3101 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 3101

баркод: 5903355000273

количина во кутија: 42 бр

 

Сет од 3 двослојни кујнски сунѓери за чистење што можат да ја исчистат и и најтешката нечистотија. Совршено ги пенат детергентите и е исклучително се издржливи.
Сунѓерот за садови е профилиран така што лесно може да стигне до сите тешко достапни места. Совршен за чистење на садови со неправилна форма, чистење на скари или печки. Мекиот дел е погоден за чистење на нежни површини, а грубите влакна ја чистат сета нечистотија – дури и маснотиите, запржените и изгорените нечистотии. Достапен во бои како на слики.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-двослоен кујнски сунѓер за чистење
-повеќенаменски и издржлив
-мекиот слој совршено ги чисти деликатните површини, не оставајќи гребнатини
-грубиот слој совршено ја отстранува исушената и тврдокорната нечистотија
-совршена големина за секојдневна употреба
-сунѓер за садови се препорачува и за миење садови и за бришење на работни површини
-одлично за пенење детергенти

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.026 кг
Големина на производот индивидуално пакување 130 x 270 x 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ЧИСТЕЊЕ СЕТ 3/1 ФОЛИЈА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *