КРПА СУНЃЕРАСТА СЕТ 4+1 ГРАТИС ЦЕНТИ

SKU: 2406 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355035695

КОЛИЧИНА ВО КУТИЈА: 90 бр

СУНЃЕРАСТА КРПА 4+1 КРПА ГРАТИС , апсорбира поголема течност,
брише како ткаенина, апсорбира како сунѓер
Се користи влажна,се мие и се суши брзо
Неопходна крпа за во кујната и во бањата

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА СУНЃЕРАСТА СЕТ 4+1 ГРАТИС ЦЕНТИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *