РАКАВИЦИ ЗА ДОМАЌИНСТВО CORONET

SKU: 4320035,4320045 Category: Tag:
 

Description

EAN: 4047108004949,4047108004956
Количина во пакет: 12 бр
Димензии:М-арт.4320035, Л-арт.4320045
Домаќински ракавици за прецизна употреба, со екстракт од алое вера
Удобни за носење благодарение на памучното внатрешно покритие

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РАКАВИЦИ ЗА ДОМАЌИНСТВО CORONET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *