ВАКУМ КЕСА 70Х145цм 1/1

SKU: 9314 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9314

баркод: 5903355058830

Количина во кутија:  24 бр

Вакум кеса со димензии 70х145 цм. Практичната рачка овозможува закачување на закачалка со која било облека во кесата.
Дизајнирана за чување облека, одела, бунди, капути, ќебиња, јоргани или перници. Се препорачува за сите кои сакаат да складираат различни парчиња облека на пригоден и безбеден начин, притоа заштедувајќи простор во гардеробата, комодата или на таванот. Совршено за чување зимска облека во текот на летниот период. Корисно е и за транспорт на облека во автомобил или во куфер, кога секој сантиметар простор е вреден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-ефикасно ги штити алиштата, ќебињата или јорганите од влага, молци и надворешни мириси
-овозможува да заштедите до 75% од просторот
-екстремно силен и издржлив материјал за повеќекратна употреба
-двојната брава со патент обезбедува затегнатост
-специјална рачка овозможува кесата лесно да се закачи со закачалка
-лесно и брзо празнење на вакум кеса со обична правосмукалка

Тежина на производот единица пакување 0,254 кг
Големина на производот единица пакување 220 x 340 x 50 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВАКУМ КЕСА 70Х145цм 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *