ЧЕТКА МИДИ

SKU: 4002 Category: Tag:
 

Description

шифра: 4002

баркод: 5903355000808

Количина во кутија:  36 бр

Четка која е одлична за справување со тврдокорните дамки. Корисна за темелно чистење на различни видови површини во куќата, градината, гаражата или работни простории.
Четка МИДИ за чистење на различни површини, како и за чистење на раце. Совршен помошник во секое домаќинство. Корисна и во кујната и во бањата, како и во работни простории. Одлична е за отстранување на тврдокорната нечистотија и седименти. Одлично прилега на рака и лесна за одржување.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-четка достапна во две бои
-практичната рачка овозможува цврсто држење на четката дури и со влажни раце
-влакната на четка се со средна цврстина и совршено ги отстрануваат различните видови нечистотија
-специјалниот потпирач за палецот на крајот од рачката, ја зголемува удобноста при чистењето
-незаменлива при чистење на работни површини, кабинети и подови, како и за чистење на раце
-корисна при отстранување на нечистотијата по реновирање
-цврстата и во исто време лесна пластика ја прави четката практична и издржлива

Тежина на производот единица пакување 0,053 кг
Големина на производот единица пакување 60 x 80 x 110 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА МИДИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *