ЧЕТКА ЗА САДОВИ

SKU: 4102 Category: Tag:
 

Description

шифра: 4102

баркод: 5903355000808

Количина во кутија:   40 бр

Универзална четка за миење садови. Има практична стругалка сместена на работ на четката – лесно ги отстранува исушените или изгорените остатоци од храна.
Универзална четка за миење садови, достапна во две бои. Незаменлива  во секое домаќинство, дури и таму каде што владејачката машина за миење садови е крал.  Четката за садови овозможува нежно, но ефикасно миење на садови, тенџериња, чинии и тави.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-четка со практична стругалка за отстранување на исушени и изгорени остатоци од храна
-корисна за темелно чистење на садови, тенџериња, тави и прибор или за претходно чистење пред да ги ставите во машина за миење садови
-специјално закосените влакна на четката лесно допираат до ќошињата и пукнатините и оптималниот степен на цврстина го спречува гребењето на садовите
-ергономската, долга рачка обезбедува удобност и не ги изложува рацете на детергенти
-специјален отвор на рачката овозможува четката да се закачи на кука, за да може темелно да се исуши по чистењето
-четката е изработена од издржливи материјали, отпорна е на топла вода и на хемикалии за домаќинство
-универзалните бои совршено одговараат на модерните ентериери

Тежина на производот единица пакување 0,025 кг
Големина на производот единица пакување 60 x 220 x 60 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА САДОВИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *