ЧЕТКА ЗА БАЊАЊЕ YORK

SKU: 4201 Category: Tag:
 

Description

шифра: 4201

баркод: 5903355000785

Количина во кутија:  24 бр

Четка за масажа, миење и масирање на грбот, помага да се опуштите во секојдневното капење. Благодарение на долгата рачка, четката е удобна за употреба.
Четката  е со соодветно избрана дебелина и цврстина на влакната, совршена и за секојдневно капење и за пријатни масажи на кожата. Помага да се отстрани нечистотијата и површен епидермис, оставајќи чисто и уредно тело. Употребата на четката при капење исто така значително ја подобрува еластичноста на кожата и овозможува релаксација по напорниот ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-четката која темелно чисти кожата, нејзините правилно избрани влакна не предизвикуваат иритација
-погодна за миење и масажа, овозможува релаксација и опуштање во секојдневното капење
-благодарение на долгата рачка, четката е удобна за употреба
-редовното користење на четката за време на капењето, позитивно влијае на еластичноста и изгледот на кожата
-рачка на четка е опремена со специјален отвор за практично складирање

Тежина на производот единица пакување 0,121 кг
Големина на производот единица пакување 90 x 410 x 50 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА ЗА БАЊАЊЕ YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *