ЧЕТКА МАСАЖЕРСКА ДВОСТРАНА ЗА БАЊАЊЕ

SKU: 1511 Category: Tag:
 

Description

шифра: 1511

баркод: 5903355007661

Количина во кутија:  24 бр

Двострана четка за секојдневно миење и масажа на грбот. Темелно ја чисти кожата, ја подобрува циркулацијата на крвта и еластичноста и ќе најде употреба во секој дом.
За време на секојдневната употреба, помага да се опуштите а исто така значително влијае на изгледот и состојбата на кожата. Ефикасна во спречување на целулит, стрии и лузни. Нејзината долга рачка значително ја подобрува удобноста при користење.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-двострана четка за секојдневно миење на грбот
-исто така погодна за масажа и третмани за убавина
-темелно ја чисти кожата, ја подобрува циркулацијата на крвта и еластичноста
-ефикасна за спречување на целулит, стрии и лузни
-одличниот квалитет на влакната и материјалите од кои е направена- гарантираат долготрајност
-опремена со рачка за практично складирање во висечка положба

Тежина на производот единица пакување 0,208 кг
Големина на производот единица пакување 130 x 520 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА МАСАЖЕРСКА ДВОСТРАНА ЗА БАЊАЊЕ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *