ВАКУМ КЕСА 60х70х34 цм 1/1

SKU: 9307 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9307

баркод: 5903355058762

Количина во кутија:  50 бр

Вакум кеса со димензии 60x70x34 цм. Овозможува заштеда на простор во плакарот и ја штити содржината од молци, влага и непријатни мириси однадвор.
Заштитува не само облека, туку и постелнина, јоргани, перници и ќебиња.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-правилната форма на кесата го олеснува пакувањето на поголемите јоргани и перници кои не се вклопуваат во гардеробата или под креветот
-овозможува лесно и брзо отстранување на воздухот од внатрешноста на контејнерот со обична правосмукалка
-благодарение на ќесичката за мирис, можете дополнително да уживате во свежата арома и по подолго време по затворањето на вакум кеса
-вакум кеса изработена од екстремно издржлив и силен материјал за повеќекратна употреба
-тесната брава со патент обезбедува затегнатост и спречува случајно одлепување на кесата

Тежина на производот единица пакување 0,11 кг
Големина на производот единица пакување 180 x 340 x 30 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВАКУМ КЕСА 60х70х34 цм 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *