МОП РАСПРСКУВАЧКИ СО РЕЗЕРВОАР

SKU: 8128 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8128

баркод: 5903355084037

Количина во кутија: 12 бр

Практичен и лесен за употреба рамен моп со распрскувач. Ротирачката глава на мопот го олеснува пристапот до тешко достапните места, а специјалната крпа за чистење темелно ја собира нечистотијата.
Рамен моп со распрскувач Ви овозможува да забравите да користите кофа додека чистите подови. Совршен е за чистење на дрвени површини и полирање на мермер или линолеум. Подвижната рачка обезбедува правилно дозирање на количината на течност, а лесно прицврстен рефил го олеснува секојдневното чистење. Отстранливиот рефил на мопот може да се перет на температури до 60° или рачно со употреба на сив сапун.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-рамен моп со распрскувач собира 50% повеќе нечистотија и прашина од традиционалните мопови
-ротирачката глава на мопот го олеснува пристапот до тешко достапни места
-погоден е за влажно чистење и за суво полирање
-вградениот распрскувач овозможува дозирање на вистинската количина течност, намалувајќи го ризикот од натопување на исчистената површина
-најдобра вредност за парите на пазарот, потврдена со повратни информации од клиентите дека мопот е со врвен квалитет

Тежина на производот индивидуално пакување 0.834 кг
Големина на производот индивидуално пакување 430 x 150 x 1200мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МОП РАСПРСКУВАЧКИ СО РЕЗЕРВОАР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *