ТОП МОП YORK

SKU: 8112 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8112

баркод: 5903355003359

количина во кутија: 30 бр

 

Апсорбирачка сунѓерски моп кој ефикасно ги собира излевањата и вишокот вода. Исклучително е нежен, не остава гребнатини и ленти на подот.
Екстремно впивачки сунѓер што овозможува отстранување на големи количини течност со само едно движење. Неговата мекост обезбедува лесна употреба со удобни лизгачки движења. Исклучително е нежен, па затоа е совршен за чистење на тешки површини. Благодарение на структурата на сунѓер, овој моп е совршен за отстранување на влакна и крзно од подот.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-екстремно апсорбирачки сунѓер
-лесна и удобна употреба
-за чистење на плочки и глазура
-совршен за отстранување на влакна и крзно од подот
-главата за мопот може да се измие, за да се одржува подобра хигиена

Тежина на производот индивидуално пакување 0.564 кг
Големина на производот индивидуално пакување 290 x 870 x 60 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОП МОП YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *