ЕУРО МОП – РЕФИЛ

SKU: 8002 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8002

баркод: 5903355000877

количина во кутија: 24 бр

Апсорбирачко полнење на рефил од микрофибер за рамен моп. Се препорачува за чистење и полирање на сите видови подови. Ефикасно влажно и суво, дури и без употреба на детергенти.
Чистачот ефикасно ја отстранува нечистотијата без да ја шири преку исчистената површина. Помага брзо да стигнете до сите тешко достапни места – агли, простор под гардеробата или креветот. Совршен за чистење и полирање на сите подови, вклучувајќи ги и дрвените.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-рефил за моп  направен од абсорбентен микрофибер
-совршено се справува со секаква нечистотија
-практичен и економичен за чистење во секој дом, достигнувајќи до сите тешко достапни места
-погоден за чистење и полирање на сите подови, вклучувајќи ги и најделикатните
-не остава ленти и дамки на исчистената површина

Тежина на производот индивидуално пакување 0.073 кг
Големина на производот индивидуално пакување 160 x 240 x 30 мм

 

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЕУРО МОП – РЕФИЛ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *