ЕУРО МОП

SKU: 8001 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8001

баркод: 5903355000594

количина во кутија: 24 бр

 

Класичен микрофибер рамен моп за чистење и полирање на сите видови подови. Микрофиберот овозможува ефикасно чистење на подот, и влажно и суво, дури и без употреба на детергенти. Благодарение на структурата на микрофибер, мопот  ја фаќа нечистотијата без да ја шири по површината, а потоа овозможува ефикасно плакнење и чистење на главата за моп. Преклопната основа го олеснува менувањето на главата. Дизајниран за сите видови подови, вклучувајќи ги и дрвените. Комплетот вклучува цврста дршка со специјален отвор што овозможува мопот да се закачи на кука за практично складирање.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-моп од микрофибер, погоден за чистење на тврдокорна нечистотија
-за чистење и полирање на сите видови подови, ефективни влажни и суви
-лесна замена на главата на мопот и таа може повеќепати да се пере во машина за перење на 40°C, без употреба на омекнувачи
-во комплет со цврста дршка

Тежина на производот индивидуално пакување 0.422 кг
Големина на производот индивидуално пакување 160 x 1500 x 70 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЕУРО МОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *