МЕТЛА СО ДРШКА + ЛОПАТКА СО ГУМА

SKU: 6303 Category: Tag:
 

Description

шифра: 6303

баркод: 5903355004936

количина во кутија: 20 бр

 

Функционален сет за метење подови со продолжена рачка – одличен начин за чистење без да се наведнувате.
Сад за прашина со долга рачка, лопатка со гумен раб и четка за оние кои бараат практично и удобрно чистење. Продолжената рачка на четката и садот за прав – Ви овозможува да метете големи површини, без да се наведнувате надолу, што обезбедува удобност за целото тело.  Сад за прашина со гумен раб, што ја зголемува адхезијата на земјата и го олеснува собирањето нечистотија на разни површини. Целиот комплет е изработен од издржлива пластика, во интересни бои.ж

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-функционален комплет за чистење изработен од издржлива пластика
-продолжената рачка на четката и лопатка- обезбедуваат удобно чистење без оптоварување на ‘рбетот
-садот за прав со гумен раб, што го олеснува метењето на секаков вид на нечистотија
-можноста за поврзување на двата елементи со системот „клик“ го олеснува складирањето на комплетот

Тежина на производот индивидуално пакување 0.403 кг
Големина на производот индивидуално пакување 250 x 870 x 230 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МЕТЛА СО ДРШКА + ЛОПАТКА СО ГУМА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *