ЛОПАТКА СО ГУМА И ЧЕТКА

SKU: 6204 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355002000

Количина во кутија: 24 бр

Боја: како на слика

Лопатка направена од трајна пластика, содржи специјална дупка за да лесно виси на кука.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЛОПАТКА СО ГУМА И ЧЕТКА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *