ТОП МОП – РЕФИЛ

SKU: 8113 Category: Tag:
 

Description

шифра: 8113

баркод: 5903355003366

количина во кутија: 50 бр

 

Апсорбирачки рефил за сунѓер ТОП МОП YORK, кој ефикасно ги собира излевањата и вишокот вода. Исклучително е нежен и не остава гребнатини и ленти на подот, го олеснува отстранувањето на големи количини течност со само едно движење. Неговата мекост обезбедува лесна употреба – удобни лизгачки движења. Исклучително е нежен, па затоа е совршен за чистење на сите површини. Благодарение на структурата на сунѓер, тој е совршен за отстранување на влакна и крзно од подот.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-екстремно апсорбирачки рефил сунѓер
-лесна и удобна употреба
-за чистење на плочки и глазура
-совршен за отстранување на влакна и пената од подот
-можно е да се измие за подобра хигиена

Тежина на производот индивидуално пакување 0.119 кг
Големина на производот индивидуално пакување 70 x 310 x 70 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОП МОП – РЕФИЛ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *