ТОАЛЕТ СЕТ СТИЛ

SKU: 6408 Category: Tag:
 

Description

шифра: 6408

баркод: 5903355075943

Количина во кутија: 20 бр

Боја: бела

Тоалет комплет сет со густо набиени и контурирани влакна, што ќе помогне да се стигне до тешко достапните места на тоалетот, така што тоалетната школка ќе остане чиста и свежа подолго!
Универзално дизајнираниот СТИЛ сет за чистење на тоалетот -овозможува користење на четката во традиционален сет, како и со опција за закачување. Иновативниот облик на четката се прилагодува на тоалетната школка, така што лесно можете да ја отстраните нечистотијата од сите агли на тоалетот. Безвременскиот и класичен изглед на сетот е совршено надополнување на секоја опрема за бања. Достапен во повеќе бои.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-густо набиените и контурирани влакна на тоалетна четката од сетот ќе помогнат да се дојде до сите и тешко достапни места од тоалетот, благодарение на што тоалетната школка ќе остане чиста и свежа подолго време
-сет совршен за секојдневно чистење
-елегантен изглед и пријатни бои одговараат на секоја бања
-стабилен држач за четка за лесно складирање

Тежина на производот единица пакување 0,176 кг
Големина на производот единица пакување 132 x 365 x 135 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОАЛЕТ СЕТ СТИЛ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *