КРПА ЗА ДОМАЌИНСТВО 30Х35ЦМ СЕТ 3/1

SKU: 2012 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 2012

баркод: 5903355009955

количина во кутија: 80 бр

Сет од 3 универзални крпи за чистење домаќинство, совршени за употреба и дома и надвор. Темелно ја бришат прашината, а одлични се и за чистење на градинарски мебел или прагови на прозорците. Погодни се за суво и влажно бришење, што значително ја  продолжува  функционалност на крпите. Благодарение на издржливиот материјал од кој се направени, нема да се оштетат дури и при честа употреба.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-нема потреба за употреба на детергенти, а материјалот од кој е направена крпа е погоден и за бришење мебел и за полирање површини
-овозможува универзална употреба, и влажна и сува
-сет од 3 крпи за чистење со димензии 30 x 35 цм, совршени за секојдневно чистење дома и во градината

Тежина на производот индивидуално пакување 0.036 кг
Големина на производот индивидуално пакување 190 x 250 x 20 мм

 

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА ЗА ДОМАЌИНСТВО 30Х35ЦМ СЕТ 3/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *