СУНЃЕР ЗА ДОМАЌИНСТВО

SKU: 1209 Category: Tag:
 

Description

шифра: 2012

баркод: 5903355008873

количина во кутија:  30 бр

 

Сунѓер за домаќинство, користен при чистење во куќа, градина, работилница. Ефикасно ја отстранува цврстата нечистотија. Погоден за измазнување на рабовите.
Сигурниот и функционален економски сунѓер е основниот елемент на секој дом и опрема за гаража. Неговата уникатна структура совршено ги пени детергентите, ограничувајќи ја нивната потрошувачка. Совршен за темелно чистење на површини по реновирање, работи за чистење во градина, гаража или работилница. Посебно е погоден за измазнување на рабовите и ивици а оптималната форма гарантира брзо и удобно чистење.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-корисно средство за чистење во куќа, градина, работилница
-ефикасно ја отстранува тешката нечистотија
-погоден за чистење површини и измазнување на споеви при реновирање
-порозната структура на сунѓерот многу добро ги пени средствата за чистење
-не остава ленти и гребнатини на исчистените површини

 

Тежина на производот индивидуално пакување 0.045 кг
Големина на производот индивидуално пакување 200 x 140 x 65 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СУНЃЕР ЗА ДОМАЌИНСТВО”

Your email address will not be published. Required fields are marked *