МИКРОФИБЕР КРПА 30Х30ЦМ 1/1

SKU: 2622 Category: Tag:
 

Description

шифра: 2622

баркод: 5903355097099

Количина во кутија: 100 бр

Супер-апсорбирачка и многу ефикасна крпа за чистење од микрофибер, не остава ленти или гребнатини на мебелот. Совршено ги апсорбира истурените течности.
Супер-апсорбирачка и многу ефикасна АЗУР ЈОРК крпа за чистење, совршена за отстранување на секоја прашина, сите видови мали нечистотии и досадни дамки од маснотии. Дефинитивно подобра алтернатива од обичните крпи за чистење, благодарение на фактот што е направена од микрофибер. Многу лесно се плакне и брзо се суши. Благодарение на микрофибер својства, апсорбира до 6 пати повеќе вода отколку што тежи.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-одлична крпа за бришење прашина и за отстранување нечистотија од секаков тип на површина
-изработена од микрофибер, не остава ленти или гребнатини на мебелот
-совршено ги апсорбира истурените течности
-одличниот квалитет на изработка на микрофибрер крпа-овозможува нејзината долгорочна употреба
-може повеќепати да се мие во машина за перење за одржување на хигиената

Тежина на производот единица пакување 0,021 кг
Големина на производот единица пакување 400 x 70 мм
Големина на производот без индивидуално пакување 300 x 300 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “МИКРОФИБЕР КРПА 30Х30ЦМ 1/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *