ЧЕТКА МАКСИ

SKU: 4001 Category: Tag:
 

Description

шифра: 4001

баркод: 5903355000792

Количина во кутија:  36 бр

Четка која е одлична за справување со тврдокорни дамки. Корисна за темелно чистење на различни видови површини во куќата, градината, гаражата или работна просторија.
Макси четка со тврди влакна, наменета за специјални задачи. Одлично прилега на рака а и практична за чистење на раце. Незаменлив асистент во секој дом или канцеларија при чистење на разни видови површини, особено кога се влажни.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-МАКСИ четката  е совршена за чистење на големи површини
-погодна за суво и влажно чистење
-ефикасно ги отстранува исушените, тврдокорните нечистотии и наслаги
-корисна за темелно чистење на куќата, градината, подрумот или гаражата, како и работни простории
-може да се користи и за чистење на дамки на теписи или теписи, како и за чистење на раце
-тврди влакна темелно ја отстрануваат нечистотијата, не оставаат гребнатини и го одржуваат својот оригинален изглед долго време
-специјално профилирана рачка со потпирач за палец го спречува лизгањето на четката дури и од влажни раце
-универзалните бои совршено одговараат на модерните ентериери

Тежина на производот единица пакување 0,112 кг
Големина на производот единица пакување 70 x 90 x 150 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ЧЕТКА МАКСИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *