ТОАЛЕТ СЕТ ЛУКС

SKU: 6402 Category: Tag:
 

Description

шифра: 6402

баркод: 5903355000761

Количина во кутија: 24 бр

Функционален тоалет сет, совршен за секојдневна употреба. Стабилниот држач за четка го олеснува одлагање на четка и обезбедува поголема хигиена.
Функционален сет за одржување на тоалетот чисти во исклучително ЛУКС издание. Специјално профилираните влакна овозможуваат чистење на тешко достапни места, ослободувањето од бактерии и го оставаат тоалетот чист подолго време. Издржливоста и квалитетот на изработка го прават комплетот корисен во бањата долго време, а благодарение на безвременските бои станува функционален додаток на ентериерот. Комплетот има стабилен контејнер, што го олеснува складирањето на четката за тоалетот, што го олеснува одржувањето на бањата хигиенски чиста

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-совршен тоалет сет за секојдневно чистење на тоалетот
-еластичните влакна допираат до сите тешко достапни делови, темелно чистејќи ја нечистотијата
-функционалност со безвременски дизајн
-цврст сет изработен од издржливи материјали, поради кои комплетот ги задржува своите својства долго време
-стабилниот држач за четка го олеснува складирањето и обезбедува поголема хигиена

Тежина на производот единица пакување 0,143 кг
Големина на производот  единица пакување 130 x 400 x 130 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОАЛЕТ СЕТ ЛУКС”

Your email address will not be published. Required fields are marked *