РОЛЕР ЗА ОБЛЕКА + 4 РЕФИЛИ

SKU: 6802 Category: Tag:
 

Description

EAN: 5903355009290

Количина во кутија: 24 бр

Боја: како на слика

Сет од 4 рефили за ролер без напор собира мала нечистотија, коса, капут, полен.
Погоден за освежување на облека, теписи, подни покривки и тапацир за автомобили.
Лесен и удобен за употреба.
Секоја  ролна има 20 парчиња лепило хартија, кои лесно се отстрануваат кога се искористаат.

Вкупната должина на адхезивна површина на секоја ролна е 2,8 м.

 

http://www.york.pl/start/products/view/068020/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РОЛЕР ЗА ОБЛЕКА + 4 РЕФИЛИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *