ТОАЛЕТ СЕТ КОРНЕР

SKU: 6404 Category: Tag:
 

Description

шифра: 6404

баркод: 59033550002291

Количина во кутија: 40 бр

Аголна тоалетна гарнитура, која е совршена за секојдневно миење на тоалетната школка. Посебниот облик на комплетот овозможува да се постави во аголот дури и во аглите на бањата. Практична и за и и во мали простории, совршено одговарајќи на внатрешноста. Специјално профилираните влакна ефикасно го чистат тоалетот, достигнувајќи дури и до тешко достапните делови. Обезбедува висока хигиенска чистота на тоалетната школка. Високиот квалитет на материјалите од кои е направен тоалетниот сет,влијае на неговата функционалност и издржливост.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-иновативните, специјално профилирани влакна овозможуваат допирање дури и до тешко достапните делови, оставајќи го тоалетот чист и хигиенски
-удобната, ергономска рачка обезбедува удобност при чистењето
-стабилниот сад не се лизга на подот и го олеснува складирањето на четката за тоалетот
-посебен облик на комплетот овозможува да се стави во аголот на сите,дури и малите бањи

Тежина на производот единица пакување 0,133 кг
Големина на производот единица пакување 210 x 370 x 140 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ТОАЛЕТ СЕТ КОРНЕР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *