КРПА МИКРОФИБЕР УНО YORK

SKU: 2610 Category: Tag:
 

Description

шифра: 2610

баркод: 59033550007517

Количина во кутија: 24 бр

Димензија: 30х30цм

Традиционална крпа од микрофибер, корисна во секој дом. Совршена за перење, бришење и полирање, ефикасна дури и без употреба на детергенти.
Традиционална крпа од микрофибер со исклучителни впивачки својства и димензија 30х30цм. Совршена за суво бришење и полирање, ефикасна за чистење на нежни површини – стакло, прозорци, огледала, како и очила, монитори и екрани. Што е најважно – не остава ленти и совршено ја собира прашината. Крпата не се кине и не апсорбира непријатни мириси. Многу лесно се одржува хигиената – само исплакнете со вода.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-за чистење на истурените течности
-за влажно и суво чистење
-не бара употреба на детергенти
-не остава ленти
-совршено собира прашина
-нежно чисти површини без гребење

Тежина на производот единица пакување 0,034 кг
Големина на производот единица пакување 180 x 260 x 10 мм
Големина на производот без индивидуално пакување 300 x 300 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА МИКРОФИБЕР УНО YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *