КРПА МИКРОФИБЕР ЦЕНТИ 2+1 ГРАТИС YORK

SKU: 2620 Category: Tags: , ,
 

Description

шифра: 2620

баркод: 5903355033264

Количина во кутија: 24 бр

Комплет универзални микрофибер крпи сет 2+1 ГРАТИС, кои се одлични за чистење на сите видови површини: пластика, ламинат, кожа, плочки или дрво.
Традиционалниот комплет од три крпи за чистење од микрофибер со одличен квалитет -идеални за  секојдневното чистење на домаќинството или работна просторија. Крпи можат да се користат за перење и бришење, како и за полирање на различни површини. Тие се практични за чистење и употреба дома, во градина, на тераса и балкон, исто како и за хигиена во канцеларији и работни простории. Платната се двострани – груби од едната и мазни од друга страна, така што крпите добро функционираат на секоја површина. Тие темелно ја отстрануваат нечистотијата без да остават трага. Димензија на секоја крпа е 30х30цм.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-благодарение на уникатните својства на микрофибер, крпите за чистење може да се користат и за сува и за влажна употреба
-ефективни се без употреба на детергенти
-совршени за сите видови површини: пластика, ламинат, кожа, плочки или дрво
-атрактивни бои на крпи за чистење, се вклопуваат во повеќето домашни ентериери
-може повеќепати да се мијат во машина за перење за поголема хигиена

Тежина на производот единица пакување 0,07 кг
Големина на производот единица пакување 180 x 210 x 20 мм
Големина на производот без индивидуално пакување 300 x 300 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “КРПА МИКРОФИБЕР ЦЕНТИ 2+1 ГРАТИС YORK”

Your email address will not be published. Required fields are marked *