ДРШКА ТЕЛЕСКОПСКА 200цм

SKU: 9106 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9106

баркод: 5903355001577

Количина во кутија:  10 бр

Дршка со можност за прилагодување на должината на висината на лицето за чистење – за поголема удобност при чистењето! Максималната должина е 200 цм.
Долгата, функционална телескопска дршка Ви овозможува удобно чистење на секој простор. Станува збор за прилагодлива рачка, чија најдолга должина е 200 цм, а најмалата 86 цм. Можноста за преклопување на дршката го олеснува складирањето, а благодарение на тоа што може да се зголеми должината – производот е совршен за чистење, што го олеснува метењето и миењето во права положба без навалување. Опремена е  со отвор кој овозможува дршката да се закачи на кука-складира. Моделот е дизајниран да одговара на сите YORK метли и мопови,џогери.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-прилагодлива телескопска дршка
-најголемата должина на дршката е 200 цм, а најмалата – 86 цм
-изработена е од цврсти материјали – отпорни на надворешни фактори, не се крши или витка
-опремена  со отвор за практично складирањето
-универзална употреба – одговара на сите метли и џогери од понудата на YORK

Тежина на производот единица пакување 0,358 кг
Големина на производот единица пакување 30 x 1100 x 30 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДРШКА ТЕЛЕСКОПСКА 200цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *