ДРШКА 110цм

SKU: 9129 Category: Tag:
 

Description

шифра: 9129

баркод: 5903355010012

Количина во кутија:  24бр

Универзална дршка од 110 см. Производот многу го олеснува чистењето на различни површини, овозможувајќи да се прават движења без да се наведнува.
Удобноста при метење многу често зависи од должината на дршката. Универзалната дршка за чистење долга 110 cm одговара на сите видови метли и џогери, па може да се користи на неколку начини.  Направена е  од издржливи материјали, ќе биде совршена  за секое домаќинство или работно место.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-дршка со универзална должина од 110 см
-одговара на повеќето метли и џогери достапни на пазарот
-солидна изработка
-овозможува чистење без непријатно свиткување надолу
-има отвор кој овозможува дршката да се закачи на кое било место за практично складирање

Тежина на производот единица пакување 0,126 кг
Големина на производот единица пакување 30 x 1090 x 30 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ДРШКА 110цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *