РЕФИЛ ЗА РОТАРИ МОП

SKU: 7276 Category: Tag:
 

Description

EAN: 59033550070566

Количина во кутија: 20бр

Боја: како на слика

Параметри 80гр

Совршено испирање, глава изработена од микрофибер – чисти без употреба на детергенти.
Совршен  рефил за чистење на секоја нечистотијата а остава сјајна површина без дамки.
Влажно или хемиско чистење – корисно за чистење на сите видови подови, стакло / деликатни површини, автомобил и за прашина.
Лесно ги чисти тешко достапните места, може да се измие на 40 ° C.

 

http://www.york.pl/start/products/view/072760/section/house

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РЕФИЛ ЗА РОТАРИ МОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *