СЕТ РОТАРИ МОП АЗУР

SKU: 7280 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 7280

баркод: 59033550084082

Количина во кутија: 2 бр

Сигурен и модерен ротирачки моп од 360°, што ефикасно ја собира најтврдокорната нечистотија од подот. Опремен со цврста, телескопска рачка која овозможува прилагодување на нејзина должина.
Сигурен и модерен ротационен моп од 360°, совршен за чистење дома или на работа. Опремен е со уникатна глава за моп од микрофибер, која чисти без употреба на детергенти и совршено ја апсорбира водата. Цедилка која е дел од комплетот, не бара употреба на сила, што го прави чистењето навистина пријатно и лесно. Вреди да се додаде дека кофата вклучена во комплетот е исклучително стабилна и му овозможува на корисникот да остане со чисти раце за време на чистење.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-цврста, телескопска рачка овозможува прилагодување во однос на висината на лицето што чисти и на тој начин обезбедува удобност при чистењето
-ротирачки моп за  360° ги собира и најмалите нечистотии и кратки влакна, благодарение на што чистењето станува попрецизно
-главата-рефилот за мопот е направен од супер абсорбентен микрофибер кој ефикасно ја апсорбира водата, не оставајќи ленти
-вградениот жлеб помага ефикасно да се исцеди рефилот на мопот, без да се извалкаат рацете
-наменет е за чистење на сите видови површини

Тежина на производот единица пакување 2,04 кг
Големина на производот единица пакување 460 x 235 x 250 мм

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ РОТАРИ МОП АЗУР”

Your email address will not be published. Required fields are marked *