СЕТ КОФА + ЦЕДАЛКА 15Л

SKU: 7004 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 7004

баркод: 5903355076971

Количина во кутија: 8 бр

Кофа со цедалка во безвременски бои. Може да се користи за чистење на подот со кој било класичен џогер.
Правоаголна кофа со капацитет од 15 литри и цедалка. За време на чистењето неопходна е кофа опремена со самозаклучувачка цедалка. Овозможува темелно чистење на подот без непотребен напор, свиткување надолу и натопување на рацете во нечиста вода.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-удобната рачка што се потпира на граничникот, овозможува удобно носење на кофата
-стабилната структура и специјалната рачка за потпора на рачката на џогерот, го олеснуваат чистењето
-самозаклучувачкиот шмукач, кој се затвора под притисок, брзо ја исцедува главата на џогерот а
специјалната мерна чаша во внатрешноста на кофата, овозможува мерење на вистинската количина на течност за чистење на подовите

-практичниот излив и вдлабнатината на прстот на дното на кофата го олеснуваат излевањето на содржината

Тежина на производот единица пакување 0,685 кг
Големина на производот единица пакување 390 x 275 x 283 мм

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ КОФА + ЦЕДАЛКА 15Л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *