СЕТ ОКРУГЛА КОФА + ЦЕДАЛКА + РАЧКА + МОП 10Л

SKU: 7203 Category: Tags: ,
 

Description

EAN: 5903355004561

Количина во кутија: 36 бр

Боја: микс

Параметри: 10л

Пространа и стабилна кофа, без истурање на вода.
Комплетот содржи издржлива цедалка и рачка со дупка за закачување на куката.Сетот содржи има моп наменет за чистење и перење на дрвени подови, панели, плочки, нежни површини,
самиот моп  е исклучително абсорбирачки и совршено се исплакнува.

http://www.york.pl/start/products/view/072030/section/house

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ ОКРУГЛА КОФА + ЦЕДАЛКА + РАЧКА + МОП 10Л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *