СЕТ КОФА 14Л+ЦЕДАЛКА+МОП

SKU: 7201 Category: Tags: ,
 

Description

шифра: 7201

баркод: 5903355001553

Количина во кутија: 30 бр

Комплетен сет за чистење – џогер со рачка и правоаголна кофа со цедалка. Достапно е при чистење на подови во секој дом или работна просторија.
Исклучително практичен комплет за чистење на дрвени подови, панели, плочки, нежни површини. Комплетот вклучува џогер и кофа со цедалка, благодарение на кои Вашите раце остануваат суви додека работите! Посебната вдлабнатина на дното го олеснува држењето на кофата додека се истура вода и го ограничува ризикот од истурање. Рачката е опремена со пригоден отвор кој овозможува да се закачи на кука.

КАРАКТЕРИСТИКИ:
-комплетен сет за чистење
-обемна и стабилна кофа со излив што го олеснува истурањето на водата и специјална вдлабнатина што го олеснува држењето на корпата додека се навалува
-издржлива цедалка
-рачка со отвор за складирање
-универзален џогер, практичен при чистење на дрвени подови, панели, плочки, нежни површини и др.
-совршено се плакне и брзо се суши

Тежина на производот единица пакување 0,644 кг
Големина на производот единица пакување 360 x 1150 x 280 мм

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “СЕТ КОФА 14Л+ЦЕДАЛКА+МОП”

Your email address will not be published. Required fields are marked *